MSN

Afisare rezultate

– BAI Urzicuta 13.09.2019

– BAI Cetate I 26.07.2019

– CVS Calarasi II 05.07.2019

– BAI Afumati 05.07.2019

– TJS Horasti 24.05.2019

– CVN Sf. Mina 10.05.2019

– CVN Sf. Ioan Sebastian 10.05.2019

TJS Cornesti 19.04.2019

TJS Bolboasa 19.04.2019

TGC Magheresti 22.03.2019

TJS Sf. Nifon Concurs 08.03.2019

TJN Valari 08.03.2019

BAI Birca 08.03.2019

TJS Mentii din Dos 15.02.2019

CVN Sf. Ioan Sebastian 15.02.2019

TJS Ceauru 11.01.2019

TJN Valea Mare 11.01.2019

TGC Viersani 11.01.2019

TGC Sf. Antim Ivireanul 11.01.2019

TGC Scrada 11.01.2019

TGC Coltesti 11.01.2019

TGC Capreni 11.01.2019

CVN Varvoru de Sus 11.01.2019

BAI Galicea Mare 07.12.2018

CVN Braniste II 07.12.2018

CVN Palilula 07.12.2018

TGC Alimpesti 07.12.2018

TGC Baia de Fier 07.12.2018

TGC Baia de Fier II 07.12.2018

TGC Sf. Voievozi 07.12.2018

Rezultate TGC Mierea Birnici 09.11.2018

Rezultate CVN Isalnita 02.11.2018

Rezultate CVS Ciocanesti 02.11.2018

Rezultate CVS Podari 02.11.2018

Rezultate TGC Costesti 02.11.2018

– Rezultate TGC Gilort 02.11.2018

Rezultate CVS Dabuleni I 28.09.2018

Rezultate CVS Amarastii de Sus II 28.09.2018

Rezultate BAI Poiana Mare 28.09.2018

Rezultate CVS Bechet II 23.08.2018

– Rezultate CVN Motoci 23.08.2018

Rezultate CVN Malaesti 23.08.2018

– Rezultate CVN Filiaşi II 23.08.2018

Rezultate CVN Sf. Andrei 13.07.2018

Rezultate CVN Bulzesti 06.07.2018

– Rezultate CVN Sarbatoarea 06.07.2018

Rezultate TGC Aninoasa 08.06.2018

– Rezultate CVS Robanestii de Sus 08.06.2018

Rezultate CVN Seaca Tanara 08.06.2018

Rezultate CVS Dabuleni I 04.05.2018

Rezultate TJS Ohaba 20.04.2018

Rezultate CVS Sarata 20.04.2018

Rezultate CVS Raieti 20.04.2018

Rezultate CVS Amarastii de Jos I 20.04.2018

– Rezultate CVN Bodăeşti 20.04.2018

Rezultate CVS Damian 16.03.2018

Rezultate CVN Sf. Spiridon 02.03.2018

Rezultate BAI Trochesti, 02.03.2018

Rezultate TJN Bota, 09.02.2018

Rezultate TGC Negoiesti 25.01.2018

Rezultate BAI Motatei I, pr. II

Rezultate TJS Sf. Nicodim 19.12.2017

Rezultate TJS Covrigi 19.12.2017

Rezultate TJN Calugareni Orzesti 19.12.2017

Rezultate TJN Apa Neagra 19.12.2017

Rezultate CVS Grindeni 19.12.2017

Rezultate BAI Sf. Nicolae – Bailesti 19.12.2017

Rezultate CVS Nisipuri 24.11.2017

– Rezultate TJN Ungureni Tismana 17.11.2017

Rezultate TGC Giurcu 17.11.2017

Rezultate CVS Celaru II 17.11.2017

Rezultate CVN Padea 17.11.2017

Rezultate CVN Bucovicior 17.11.2017

Rezultate BAI Perisoru Vechi

Rezultate CVS Dobroteşti

Rezultate CVS Cosovenii de Sus I – preot slujitor

Rezultate CVS Cosovenii de Jos

Rezultate BAI Sf. Apostoli – Bailesti

Rezultate TJS Calaparu 29.09.2017

Rezultate TJN Glogova

Rezultate CVS Sf. Calinic slujitor

Rezultate CVN Urdinita

Rezultate TJN Caineni

Rezultate TJN Budieni

Rezultate TGC Carpinis

Rezultate CVN Negoiesti

Rezultate CVN Bariera Valcii

Rezultate Motru II

Rezultate TJS Ceauru preot II

Rezultate TJN Motru I preot II

Rezultate TJN Gornacel

Rezultate TGC Sacelu

Rezultate TGC Blahnita de Sus

Rezultate Cetate II preot III

Rezultate TJN Costeni paroh

Rezultate TJS Branesti paroh

Rezultate TJN Bumbesti Jiu paroh

Rezultate CVN Talpas paroh

Rezultate CVN Botosesti Paia paroh

Rezultate Bâlta

Rezultate Sf Voievozi preot II

Rezultate Sf Voievozi paroh

Rezultate preot II Tunarii Vechi

Rezultate preot II Rovinari

– Rezultate Motru Sec paroh

Rezultate Borascu

Rezultate Lipovu

Rezultat Tismana

Rezultat pr II Sadu II

Rezultat Pr II Poiana mare II

Rezultat preot II Runcu

Rezultate TJS Iasi

Rezultate CVS Marsani Popesti

Rezultate Obedin

Rezultate Mischii

Rezultat Parohia Facai CVS

Rezultate Obedin

Rezultate Mischii

Rezultat Parohia Facai CVS

Rezultate Cruset

Rezultate Vartop pr. II

Rezultate Iasi

Rezultate Ungureni preot III

Rezultate pr III AMD Calafat

Rezultate Calcesti

Rezultate preot II Obedeanu

Rezultate Unirea II

Rezultate Prapor, preot II

Rezultate Branesti

Rezultate Padea

Rezultate Schela

Rezultate Pr II Izvorul Tamaduirii – Calafat

Rezultate Dobridor

Rezultate preot II Parohia Ungureni Craiova

Rezultate Paroh Valea Pojarului

Rezultate Sf. Martiri Brancoveni

Rezultate Godinesti

Rezultat Tunarii Vechi

Rezultate preot paroh si preot II Parohia Bârseşti

Rezultate preot II Sf Nicolae Calafat

Rezultate Preot II Parohia Raci

Rezultate Parohia Ghidici

Rezultate Stolojani

Rezultate Caraula

Rezultat Frasinu

Rezultat Comoşteni

Rezultate Parohia Scaiesti

Rezultate preot II Sf. Nicodim Tg Jiu TJS

Rezultate preot II Parohia Ghindeni

Rezultate Parohia Plopşor

Rezultat post de preot III Mantuleasa

Rezultate Lunca Jiului

Rezultate Sf Apostoli Tg Jiu

Rezultate Parohia Raieti

Rezultate Magnolia

Rezultate Brabova

Rezultate Unirea I

Rezultate Glogova

Rezultete preot III Postelnicu Fir

Rezultate preot II Sfintii Apostoli Craiova

Rezultate TGC Ticleni pr. I si II

– Rezultat Rovinari II

– Rezultat Golfin

– Rezultat Amarastii de Jos

Rezultat Miluta

Rezultate Gighera

Rezultate Prapor Pr. I

Rezultate Poiana Mare III

Rezultate Piscu Vechi

– Rezultate Prapor

– Rezultate Sohodol

– Rezultate Saulesti pr. II

– Rezultate Baltisoara, com Runcu

– Rezultate Samarinesti pr. II

– Rezultate Costesti

– Rezultate Portaresti

– Rezultate Bibesti

Rezultate Negoiesti pr.II

– Rezultate Aninoasa pr. II

Rezultate Amaradia Pr.II

– Rezultate Parohia Unirea II

– Rezultate Parohia Teslui

– Rezultate Parohia Aninoasa

– Rezultate Spital Tg. Jiu

– Rezultate Selgros

– Rezultate Racarii de Sus

– Rezultate Ciutura

– Rezultate Hodoreasca

– Rezultate Filiasi III

– Rezultate Campu Mare

Rezultate Rovine Craiova

Rezultate Romanesti pr.II

Rezultate Oota pr.II

Rezultate Motatei I, pr. II

Rezultate Poiana Mare I Nord

Rezultate Ciupercenii Vechi, pr.II

– Rezultat Parohia Rovinari

Rezultate Pestisani

Rezultate Pociovalistea pr. II

– Rezultate Listeava, preot II

– Rezultate Caraula, pr. II

REZULTATE LIŞTEAVA

REZULTATE FOIŞOR

Rezultate Jupanesti

Rezultate Izvoare preot II

REZULTATE VÂRT

REZULTATE PRUNET

REZULTATE Romanesti TJS

– Rezultate Murgasi

– Rezultate Facai

Rezultate Bechet II

Rezultate Zanoaga

Rezultate Radomir

Rezultate Giurcu

– Rezultate Braniste_II

Rezultate Saulesti

Rezultate Hurezani I

Rezultate Motru I

Rezultate Bailesti AMD

Rezultate Covrigi

– Rezultate Urdinita

Rezultate Botosesti Paia

Rezultate Amarastii de Jos I

Rezultate Secu

Rezultate Borascu

– Rezultate Padea

– Rezultate Izvor

– Rezultate Diosti I

– Rezultate Buzesti

– Rezultate Albesti

Rezultate Puturi II

Rezultate Mentii din Dos

Rezultate Baltisoara

Rezultate Craiovita I

Rezultate Licurici

Rezultate ROSIA DE AMARADIA

Rezultate Iasi

Rezultate Dobrita

– Rezulate Tg Jiu Sf. Irodion

– Rezultate Calarasi I

Rezultate Sf. Nicolae Calafat

Rezulate Rovinari I

Rezultate Brancoveni

Rezultate Racari2

Rezultate Preajba Tg

Rezultate Radovan

Rezultate Calafat

Rezultate Floresti

Rezultate Desa

Rezultate Sfantul Calinic

Rezultate Izvorul Tamaduirii  Tg Jiu

Rezultate Amaradia Craiova

Rezultate Farcasesti

Rezultate Calaparu

Rezultate sf Mina

29.11.2012 – Rezultate Parohia Sfanta Varvara

Rezultate Magheresti

– Rezultate Vladimir